עברנו כתובת – בוקסנבאום 3 תל אביב

//עברנו כתובת – בוקסנבאום 3 תל אביב

אחרי שנים רבות וטובות במתחם הסוללים, GLiKSON עוברים כתובת:

יוסף בוקסנבאום 3, תל אביב

       (לחצו על המפה להוראות הגעה)

הכתובת החדשה עודכנה בגוגל וב-Waze, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות כדי להגיע אלינו הוא לחפש “Glikson Camera Rental” או “גליקסון השכרת ציוד צילום” – והסמארטפון כבר יעשה את המשך העבודה.

המקום החדש נמצא במתחם פרטי סגור עם מגרש חנייה גדול ואולפן צמוד בגודל 200 מטר. השתדלנו לשמור על האוירה המשפחתית של גליקסון, אבל בתנאים משופרים. מחסני ציוד המצלמה והתאורה הם custom-made לציוד שלנו, חללי בדיקת ציוד נוחים, ואנחנו עדין בשלבי בנייה של פינת ישיבה ועבודה מגניבה במיוחד בשבילכן/ם עם המון הפתעות! אם חשבתם שהקרטיבים בסוללים 3 זה פינוק, חכו תראו מה מצפה לכם בבוקסנבאום 3 😉

גליקסון פותחים את 2020 בבוקסנבאום 3!

בקרוב מאוד נזמין אתכן/ם למסיבת השקה חגיגית של המקום החדש, שתכלול גם תצוגה של הציוד שלנו – מהציוד הותיק והטוב ועד לציוד החדש והמבטיח. הישארו מעודכנים!

יחד עם כל השמחה על המעבר למקום החדש, חשוב לציין שאנחנו מאוד סנטימנטליים ונוסטלגיים למתחם הסוללים. נפרדנו ממקום שהיה לנו לבית יותר מעשור. המעבר היה קשה ואינטנסיבי – פיזית ורגשית – אבל עשינו את זה, ודאגנו שהמקום החדש יהיה שדרוג משמעותי גם בשבילנו וגם בשבילכן/ם.

בסוללים הפכנו ממחסן קטן עם מצלמה אחת להשכרה, לאחד ממחסני ציוד הקולנוע עם הציוד המתקדם והחדשני ביותר. המעבר לבוקסנבאום הוא עוד שלב בתהליך הזה – שלב משמעותי בגדילה ובהתבססות של “גליקסון” כמחסן ציוד קולנוע מוביל.

בין אם יש לכם הזמנת ציוד ובין אם אתם רק עוברים באזור – בואו לבקר אותנו בבוקסנבאום 3 ולהתרשם מהמחסן החדש שלנו!

By | 2019-12-24T16:57:22+02:00 December 24th, 2019|Blog|0 Comments